'Inteligenty' dom ze sterownikiem PLC

 Language:
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Powrót do strony głównej: www.edom-plc.pl

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Mariusz_S

Strony: [1]
1
Programowanie / Odp: Powiadomienia push
« dnia: Lipiec 02, 2020, 10:47:21 am »
Czy ktoś z kolegów próbował zaadoptować powyższą funkcję wysyłania powiadomień na sterowniku PFC200 pracującym pod e!COCKPIT?  Jak już zauważyłem w e!COCKPIT nie ma tej funkcji WagoLibHttps_01.lib, która była w CODESYS.
Czy została ono zastąpiona inną funkcją, czy należy ja doinstalować?
Czy ktoś może się podzielić swoim doświadczeniem/kodem dla sterownika PFC200?
Pozdrawiam.

2
Tematy ogólne / Ciepło w szafach rozdzielczych
« dnia: Kwiecień 13, 2018, 07:14:07 pm »
Witam wszystkich pasjonatów automatyki domowej.
Moje pytanie jest skierowane głównie do tych osób,  którzy już  mają zbudowany system automatyki w swoich domach. Chciałbym się dowiedzieć,  jak wygląda problem grzania się elementów  składowych w Waszych szafach sterowniczych? Czy jest potrzeba instalowania wymuszonego chłodzenia szafy? Czy same otwory wentylacujne załatwiają sprawę, czy może nie ma takiego problemu? Jakie temperatury występują w Waszych szafach, w których są  zainstalowane sterowniki PLC, zasilacze i inna pokrewna elektronika? Jak wygląda ten problem w  skrzyniach rozdzielczych z maskownicami na osprzęt montowany na szynie TH35?
Jestem w fazie przygotowywania szafy sterowniczej i dlatego proszę o opinie użytkowników tych systemów automatyki domowej. Pozdrawiam.

Strony: [1]