'Inteligenty' dom ze sterownikiem PLC

 Language:
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Powrót do strony głównej: www.edom-plc.pl

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - radnet

Strony: [1]
1
Tematy ogólne / Sterowanie wentylatorem 0-10v.
« dnia: Grudzień 22, 2017, 07:43:58 pm »
Mam wentylator EBM zasilany 9-29v 40W bez sterowania 0-10v. Mam też moduł 750-559 0-10v. Czy jest jakiś układ którym, mógłbym sterować wentylatorem przez WAGO? Pełno jest tych z potencjometrem ale one działają bardzo nie stabilnie po podłączeniu 0-10v zamiast potencjometru.

2
Sterowanie i Wizualizacje / Serwer www OpenWRT. Gargoyle.
« dnia: Grudzień 09, 2016, 12:47:12 pm »
Próbuje uruchomić prostą stronę do sterowania na ruterze. Lokalnie w Chrome z wyłączonym CORS działa. Z IP rutera strona się wyświetla ale sterować nie mogę, klikam raz na Button, włącza się OUT1 na wago i się zawiesza nie ma możliwości wyłączenia tylko restart sterownika. Jeszcze po kliknięciu pojawia się okno z wpisaniem log/hasło do wago, po wpisaniu dalej zwiecha.

3
Programowanie / Text. Wizualizacja WEB_VISU.
« dnia: Grudzień 04, 2016, 12:22:51 pm »
Witam wszystkich. Dzięki inspiracji z dokonań Admina i nie tylko, zaczynam "zabawę" w sterowanie domem. Mam starter kit Wago i Codesys 2.3. Nigdy nie pisałem programów więc na razie jest to w większości kopiuj wklej ale dużo czytam i powoli się uczę a najlepiej na przykładach. "Zrobiłem" przycisk dzwonkowy który działa ON OFF także w VISU, co zrobić żeby text na wizualizacji zmieniał się np. z OFF na ON po włączeniu? 

Strony: [1]