'Inteligenty' dom ze sterownikiem PLC

 Language:
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Powrót do strony głównej: www.edom-plc.pl

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - DZIKI_2005

Strony: [1]
1
(Pod)Systemy i Funkcje / SATEL i WAGO po ETHM
« dnia: Lipiec 22, 2018, 05:28:37 pm »
Witam, jak w tytule chciałbym rozwinąć wątek komunikacji sterownika WAGO z centralą alarmową SATEL INTEGRA 128WRL.
Może już ktoś ma gotowy program to bardzo proszę podzielenie się nim.

2
Witam, jestem posiadaczem domu z instalacją PLC i do pełni szczęścia brakuje mi panela dotykowego, którym będę mógł zarządzać całym domem ale panel HMI jest na mój budżet nieosiągalny i pomyślałem że uzyskam pomoc w innym rozwiązaniu, które zastąpi takowy panel zwykłym tabletem który posiadam.
Nie mam pojęcia o programowaniu w html więc przydał by się jakiś gotowiec z instrukcją zmian adresów wejść i wyjść oraz dodawania elementów.
Zauważyłem, że autor tej strony napisał taki programik na tableta który mi się spodobał i prosiłbym o pomoc w stworzeniu odpowiednika takiego programu na sterownik FATEK

3
Sterowanie i Wizualizacje / Sterowanie przez komórke
« dnia: Marzec 05, 2011, 06:28:49 pm »
Jak załatwić najprościej sterowanie przez komórkę?

4
Sterowanie i Wizualizacje / Funkcje jednego łącznika klawiszowego
« dnia: Luty 28, 2011, 05:00:01 pm »
Jaka biblioteka umożliwia rozróżnianie krótkiego oraz długiego przyciśnięcia przycisku dzwonkowego oraz ile funkcji maksymalnie może on spełniać.

5
Czy i w jaki sposób połączyłeś PLC z SATELEm czy za pomocą RS232 bądź każde wyjście w SATELu jest odczytywane przez wejście w PLC? ja mam INTEGRE 128-WRL.

6
Tematy ogólne / Przekaźniki i zużycie prądu
« dnia: Luty 22, 2011, 04:34:42 pm »
Jakie zastosowałeś przekaźniki oraz jak użytkowanie PLC przekłada się na rachunki podczas jego funkcjonowania, czy mierzyłeś jaki jest prądożerny sam i razem z przekaźnikami w stanie załączenia?

7
Sterowanie i Wizualizacje / Sterowanie rolet zewnętrznych
« dnia: Luty 22, 2011, 04:28:48 pm »
Witam, mam pytanie jak rozwiązałeś sterowanie rolet? czy bezpośrednio poprzez przekaźniki czy też po przez przekaźniki F&F STR-422 oraz czy do bibliotek jest opis w języku polskim?

Strony: [1]