'Inteligenty' dom ze sterownikiem PLC

 Language:
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Powrót do strony głównej: www.edom-plc.pl

Autor Wątek: Szkolenia WAGO  (Przeczytany 7499 razy)

marecki_0luk1

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Szkolenia WAGO
« dnia: Lutego 22, 2013, 12:36:51 am »

Ktoś z Was wybiera się w najbliższym czasie na szkolenia do WAGO we Wrocławiu ? Z tego co wiem są jeszcze miejsca na IO-1 na 6 marca. Pozostałe możliwe po odbyciu pierwszego.
Zapisane

kamiKAC

  • Jr. Member
  • **
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Odp: Szkolenia WAGO
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 27, 2013, 02:11:53 pm »

Ktoś z Was wybiera się w najbliższym czasie na szkolenia do WAGO we Wrocławiu ? Z tego co wiem są jeszcze miejsca na IO-1 na 6 marca. Pozostałe możliwe po odbyciu pierwszego.
Ja jestem, zapisany na to szkolenie. Rozumiem, że się spotkamy we Wrocławiu na tym szkoleniu? Czy będzie tam ktoś jeszcze z tego forum?

Pozdrawiam
Zapisane

marecki_0luk1

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Szkolenia WAGO
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 27, 2013, 03:38:39 pm »

Tak spotkamy się, ja dzisiaj dostałem od Pani Doroty maila z prośbą o potwierdzenie. W takim razie do zobaczenia.
Zapisane

marecki_0luk1

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: Szkolenia WAGO
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 08, 2013, 04:05:06 pm »

Szkolenie I/0 1. odbyte. Spotkaliśmy się z KamiKAC i była okazja wymienić się doświadczeniami i pomysłami. Wszystkich którzy nie byli zachęcam na zapisanie się na te szkolenia, moim zdaniem warto. Zobaczymy jak będzie dalej.

Może drodzy forumowicze można przy okazji kolejnego szkolenia zorganizować jakieś spotkanie ? Im nas więcej tym łatwiej rozwiązać problemy.
Zapisane

celafon

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: Szkolenia WAGO
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 26, 2013, 12:29:39 am »

Cześć!

Mam pytanie odnośnie tych szkoleń Wago. Ile to kosztuje i jak często je realizują? Jakoś na ich stronie nie mogę zlokalizować żadnej sensownej informacji na ten temat.

Dzięki z góry.
Zapisane

gojac

  • Newbie
  • *
  • Wiadomości: 16
    • Zobacz profil
Zapisane